Akuvox

 آکاووکس یک برند معتبر در زمینه تولید. محصولات VoIP بر پایه پروتکل SIP در دنیا می باشد. کیفیت بالای محصولات Akuvox در کنار امکانات بینظیر و همچنین برقراری ارتباط و کارکرد. آسان کاربر با این محصولات، باعث گردید اکووکس خیلی زودتر از زمان پیش بینی شده در بازار جهانی شناخته شده. و استقبال بینظیری از محصولات این برند گردد.

آکاووکس دارای تنوع بالای محصولات می باشد. از اینترکام های مختلف برای خانه های کوچک، بزرگ، ویلایی و آپارتمانی تا مانیتورهای هوشمند داخلی صفحه لمسی. با سیستم عامل اندروید و لینوکس. همچنین تلفن های Akuvox بر پایه IP Phone یا همان تلفن های تحت شبکه یکی دیگر از محصولات. معتبر و معروف این برند می باشد.

Akuvox چیست :

آکاووکس، یکی از شرکت‌های تابعه Star-net Group، یکی از مبتکران پیشرو در آیفون های هوشمند است. مأموریت برند آکووکس ارائه ارتباطات بهتر، امنیت بیشتر و راحتی بیشتر است که به موجب آن سالانه سرمایه‌گذاری زیادی در تحقیق و توسعه انجام داده‌ و به طور مداوم قابلیت توسعه نرم‌افزار و سخت‌افزار را تقویت می‌کند.

برند خانه هوشمند Akuvox موقعیت خوبی برای ارائه بازارهای متوسط به بالا در خارج از کشور با راه‌حل‌های مبتکرانه در مورد اینترکام هوشمند دارد.

تأسیسات این شرکت در کلاس جهانی و دارای گواهی ISO که دارای ظرفیت تولید ماهانه 150+ هزار عدد است، در اختیار ما است تا تعهدات خود را به مشتریان انجام دهیم.

پروتکل ارتباطی Akuvox چیست :

پروتکل SIP یا سیپ (Session Initiation Protocol) یک پروتکل مهم در زمینه‌ی ارتباطات بین دستگاه‌های شبکه‌ی IP است که برای مدیریت و کنترل فرایندهای مختلف ارتباطی مانند برقراری، نگهداری، اصلاح و پایان دادن به ارتباطات صوتی، تصویری و دیگر خدمات چندرسانه‌ای استفاده می‌شود.

این پروتکل از سال 1996 توسط گروه ویژه‌ی مهندسی اینترنت (IETF) توسعه یافت. و در سال 1999 به عنوان استاندارد رسمی تایید شد. ابتدا طراحی شده بود تا نیازهای ارتباطات صوتی را برطرف کند، اما به تدریج توسعه یافت و قابلیت‌های چندرسانه‌ای و ارتباطات پیام‌رسانی را نیز در بر گرفت. این پروتکل به صورت بومی از تحرک و همکاری در شبکه‌های IP پشتیبانی می‌کند. و با استفاده از پروتکل‌های دیگری مانند RTP (Real-time Transport Protocol) و RTSP (Real-Time Streaming Protocol) کار می‌کند تا ارتباطات چندرسانه‌ای را فراهم آورد.

به طور خلاصه، SIP به عنوان یک پروتکل کلیدی در توسعه‌ی ارتباطات مبتنی بر IP شناخته می‌شود. که امکانات گسترده‌ای را برای ارتباطات صوتی، تصویری و دیگر خدمات چندرسانه‌ای فراهم می‌کند. و در توسعه‌ی ارتباطات مدرن بسیار مؤثر واقع شده است.

آیفون تصویری Akuvox :

آیفون هوشمند آکاووکس را می‌توان یک دستگاه امنیتی برای ساختمان دانست.در واقع این آیفون تصویری به کاربر این امکان را می‌دهد. تا از راه دور هم امکان مشاهده تصویر افرادی که در پشت در منزل آنها هستند. را داشته باشند.
آیفون آکووکس دارای یک دوربین است. که تمام تصاویر را ضبط و ذخیره می ‌کند.همینطور دارای یک مانیتور است که کاربراز طریق آن می‌تواند تصاویر را در زمان واقعی مشاهده کند.

آیفون آکاووکس به شما این امکان را می‌دهد. تا از راه دور و در صورت نیاز درب را از طریق موبایل خود باز و بسته کنید. علاوه بر درب ساختمان، درب واحد و یا حتی درب پارکینگ را نیز به راحتی کنترل کنید.

تشخیص چهره :

از دیگر آپشن‌های آیفون تصویری آکاووکس باز کردن. درب با تشخیص چهره است.به این شکل که کاربر با تعریف کردن چهره خود و اعضای خانواده این دسترسی را می‌دهد که. با تشخیص چهره از طرف دستگاه، درب برای این افراد باز شود.
بنابراین آیفون تصویری آکووکس به کاربر این امکان را می‌دهد. تا کنترل بیشتری برروی ساختمان داشته باشید و به راحتی امنیت خانه خود را تامین کنید.

تاچ پنل Akuvox :

تاچ پنل آکاووکس دارای یک نمایشگر لمسی است که به کاربر امکان تنظیم تنظیمات را می‌دهد.همچنین از طریق این تاچ پنل ها می‌توان به شبکه وای فای ساختمان وصل شد و از طریق آن با دیگر تجهیزات خانه هوشمند ارتباط برقرار کرد.صفحه نمایش لمسی بزرگ هم از دیگرمزایای این تاچ پنل ها است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید