فروشگاه خانه هوشمند فرااسمارت

فروشگاه خانه هوشمند فرااسمارت

فروشگاه خانه هوشمند فرااسمارت از بدو تاسیس شرکت فرااسمارت فعالیت خود را آغاز نمود. فرااسمارت به عنوان نماینده رسمی چندین برند هوشمندسازی ممعتبر جهانی، اقدام به فروش محصولات خانه هوشمند به صورت اینترنتی نموده است. تمامی همکاران و  مشتریان گرامی می توانن با مراجعه مستقیم به فروشگاه، اقدام به خرید آنلاین نمایند. همچنین همکاران گرامی میتوانید از تخفیفات همکاری خانه هوشمند فرااسمارت بهره مند شوند.

 

فروش کلیدهای هوشمند

فروشگاه خانه هوشمند فرااسمارت

در حال حاضر کلیدهای هوشمند شش برند هوشمندسازی در سایت فرااسمارت به فروش می رسد. این برندهای شامل کلیدهای برادلینک، گیک لینک، لایف اسمارت، اورویبو، نستک و آسانه می باشد. تمامی کلیدها دارای استانداردهای جهانی CE  می باشد و به صورت بی سیم به دستگاه مرکزی برادلینک متصل می شود.

در خانه هوشمند فرااسمارت، طیف متنوعی از کلیدهای هوشمند عرضه می شود که رنگ بندی متنوع می باشد و از پروتکل های RF  و زیگبی و یا GFSK پشتبانی می کند.

برای خرید آنلاین کلیدهای هوشمند اینجا کلیک کنید.

سیستم های امنیتی

تمامی برندهای عرضه شده در خانه هوشمند فرااسمارت دارای سیستم امنیتی مجزا از جمله مگنت درب و سنسور چشمی می باشد. با خرید این سنسور امنیت و آسایش به خانه خود بیاورید. تمامی سنسورهای امنیتی بی سمی بوده و به راحتی در هر جای منزل قاببلیت نصب هستند.

برای مشاهده تجهیزات امنیتی خانه هوشمند فرااسمارت اینجا کلیک کنید.

همجنین طیفی متنوعی از دوربینهای امنیتی به صورت مستقیم و بدون واسطه در سایت خانه هوشمند فرااسمارت به فروش می رسد. نصب این دوربین های تحت شبکه راحت بوده و به راحتی می توانید از راه دور منزل یا محل کار خود را مشاهده کنید.

panorama Camera q360s

فروش سنسورهای ایمنی

در جهت افزایش ایمنی ساختمانها مجموعه ای از تجهیزات ایمنی هوشمند توسط خانه هوشمند فرااسمارت به بازار عرضه می شود. این سنسورها شامل سنسور دود، گاز، نشت آب، مونواکسیدکربن و … قابلیت کنترل 24 ساعته منزل را دارا می باشد و در صورت وقوع هرگونه حادثه ای در منزل، بلافاصله ساکنین مطلع کرده و دستورات لازم حهت کاهش خطر به سایر موسایل خانه هوشمند ارسال می نماید.

در بخش فروشگاه خانه هوشمند فرااسمارت، به راحتی می توانید سنسورهای امنیتی مورد نظر خود را خریداری کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید