نماینده orvibo

فرااسمارت نماینده رسمی اورویبو در ایران

فرااسمارت نماینده orvibo در ایران

فرااسمارت به عنوان نماینده Orvibo  محصولات خانه هوشمند اورویبو در ایران عرضه  می نماید. این شرکت تمامی محصولات orvibo را گارانتی نموده و پشتیبانی می نماید. فرااسمارت از سال 2016 به طور رسمی محصولات خانه هوشمند اورویبو به ایران وارده کرده و بسیاری از پروژه های ساختمانی به صورت هوشمند اجرا نمائید.

فرااسمارت به عنوان نماینده Orvibo در ایران تمامی محصولات مستقیم از کارخانه تامین کرده و خدمات پس از فروش به مشتریان گرامی عرضه می نماید. کلیه مشتریان و همکاران می توانند به صورت رایگان نحوه کارکرد با دستگاه ها را از این شرکت دریافت نمایند و هرگونه مشکل و موردی را از تیم فنی فرااسمارت سوال کرده و در اسرع وقت به تمامی مسائل پاسخ داده می شود.

 

نماینده orvibo

نماینده orvibo

 

درباره orvibo

اورویبو به عنوان یکی از پیشتازترین شرکتهای فعال در زمینه خانه هوشمند بیسیم از سال 2012فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت دانش بنیان توانسته است سهمی مناسبی از بازار جهانی کسب نماید. اورویبو طیف متنوعی از محصولات خانه هوشمند از جمله کلید و پریز هوشمند، سیستم های امنیتی و ایمنی( از جمله سنسورهای دود، گاز، چشمی و…)، موتور پرده، قفل هوشمند و … به بازار عرضه کرده است. اورویبو با داشتن نیروی جوان و متخصص هر سال محصولات جدید خلق کرده که توانسته جوایز متنوع جهانی از جمله کسب جایزه Good Design و Reddot  را طی سال های 2016 تا 2018 کسب نماید.

جوایز کسب شده توسط orvibo

جوایز کسب شده توسط orvibo

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید