پریز برادلینک

پریز هوشمند BROADLINK

پریز هوشمند  Contros-sp3 محصول BroadLink  

با استفاده از این پریز هوشمند شما قادر خواهید بود تمامی وسایل منزل را به طور کاملا هوشمند کنترل نمایید.

برای همه ما پیش آمده که پس از خروج از منزل مدام با خودمان تکرار می کنیم که وسیله ای را خاموش کرده ایم  یا نه؟

همه ما دوست داریم قبل از رسیدن به منزل یا محل کار  قهوه یا چاییمان آماده باشد. شاید در حال برگشت از سفر مایل باشیم پکیج را روشن کنیم تا به محض ورود از حمام گرم

لذت ببریم ، یا برای استفاده از هوای خنک و مطبوع در تابستان سیستم برودتی را روشن کنیم. ممکن است این فناوری برایتان جدید نباشد، اما با پیشرفت تکنولوژی، تولید تجاری و البته ارزان این دسته از محصولات آغاز شده است و شما میتوانید همه امکانات این محصول را با برندی معتبر،با کیفیتی مثال زدنی و البته قیمت مناسب در اختیار داشته باشید.

این گجت کوچک، اما باهوش! دارای یک کلید قطع/وصل دستی نیز می باشد و به محض روشن شدن در کمتر از 5 ثانیه در اپلیکیشن شناسایی شده و قابل استفاده می باشد.

همچنین می توانید برای کارکرد هر وسیله زمان مشخصی را در نظر گرفته و با تایمر موجود دستگاه های خود در بازه های زمانی مورد نظرکنترل نمایید.

نرم افزار این دستگاه برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios قابل دسترس بوده و با کیوآر کد موجود بر روی بسته به راحتی قابل دانلود و نصب می باشد.

فراموش نکنید توانایی های این دستگاه محدود به مثال ها و توضیحات مختصر شرح داده شده نمی باشد و به راحتی توانایی تعامل با سایر تولیدات برادلینک را نیز دارد، که این امر گستره استفاده این گجت هوشمند را بیش از پیش وسعت بخشیده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید