با برودلینک بیشتر آشنا شویم

زمانی که ما از گوشی های همراه معمولی به سمت گوشی های هوشمند حرکت کردیم، جهشی بزرگ در ارتباطات را شاهد بودیم. به جای اینکه فقط قادر به ایجاد تماس و ارسال پیام های متنی باشیم، اکنون با تلفن های هوشمند به اینترنت متصل می شویم، ایمیل می فرستیم، پیام های لحظه ای ارسال می کنیم، فایل های مورد نیازمان را دانلود می کنیم و بسیاری کارهای دیگر که به ارتباطات نیاز دارند را انجام می دهیم.

در مورد خانه هوشمند نیز وضعیت به همین منوال است. تفاوت اصلی خانه های هوشمند با خانه های معمولی در این است که همه ی وسایل در خانه هوشمند به یکدیگر متصل هستند و با یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند. کنترل آب و هوا، چراغ ها، لوازم، قفل ها و انواع مختلفی از دوربین ها و مانیتورهایی که می توانند به خانه هوشمند و خودکار اضافه شوند از هر جای خانه و حتی دور از خانه قابل کنترل می باشند

یکی از شرکت هایی که در جهت عمومی ساختن این تجهیزات تلاش ویژه ای کرده است، شرکت برودلینک است که با طراحی دقیق و کاربردی توانسته است استاندارد جدیدی را در این امر مطرح سازد.

یکی از دغدغه های دوست داران تکنولوژی روز دنیا قیمت سرسام آور گجت های نوین است، اما در همین راستا شرکت برودلینک قیمت هایی بسیار مناسب را ارایه داده است که می تواند آینده را با هزینه ای معقول به خانه ها و دفترهای کار همه بیاورد.