درباره فروشگاه فرااسمارت

فروشگاه اینترنتی  فرااسمارت با تجربه چندین ساله در زمینه ساخت و ساز پس از تصمیم مدیران فروشگاه (سعید یوسفی و محمد بنی خلف) در جهت واردات و تاﻣﻴﻦ انواع محصولات هوشمندسازی ساختمان (اسمارت هوم)  تاﺳﻴﺲ شد.

از همین رو گروه  تحقیقاتی فرااسمارت تشکیل شد و پس از آن با انجام تحقیقات جامع در خصوص محصولات مختلف هوشمند سازی ساختمان  موجود، چندین برند با  امکانات مطلوب و از جمله برند های لایف اسمارت ،اورویبو و برودلینک  به عنوان برندهای  پایه انتخاب گردید . فرااسمارت پس از رایزنی های مستقیم با شرکت های فوق، توانست محصولات آنها را به صورت مستقیم و بدون واسطه وارد کشور کند. گروه فرااسمارت همچنین به دنبال فارسی سازی و بوم سازی  این محصولات می باشد.

شایان ذکر است هدف فرااسمارت صرفا واردات  نیست ، ما معتقدیم همیشه باید با تحقیق و آگاهی نسبت به تعیین گام های بعدی اقدام نمود لذا یکی از اهداف فرااسمارت از واردات، شناسایی کالاها ، تولید کنندگان ، قیمت تمام شده محصولات ، بررسی بازار فروش ، عملکرد ، مزایا و معایب کالاهای مختلف می باشد تا پس از کسب اطلاعات و آگاهی لازم و دریافت باز خوردهای کاربرانمان بتوانیم با توجه به نیاز بازار ، نسبت به طراحی و تولید محصولات جدید و کارآمدتر اقدام نماییم، بدیهی است کپی کردن یک محصول و چاپ نمودن یک نشان تجاری بر روی آن بسیار ساده می باشد اما هدف ما از تولید به هیچ عنوان کپی کردن محصولی  نمی باشد.

با تشکر

سعید یوسفی- محمد بنی خلف

مدیریت فروشگاه اینترنتی فرااسمارت