کنترلر مرکزی هوشمند

کنترلر مرکزی هوشمند و یا دستگاه مرکزی نقش مغز متفکر خانه هوشمند ایفا می نماید و تمامی وسایل خانه هوشمند به این دستگاه متصل می شود. همچنین دستگاه فرستندهای مادون قرمز IR جایگزین ریموت کنترل های قدیمی شده و می توانید به راحتی وسایل برقی منزل دارای ریموت کنترل از جمله تلویزیون، اسپیلیت و … از طریق اپلیکشین خانه هوشمند کنترل نمود.

کنترلر مرکزی برودلینک

دستگاه های مرکزی برودلینک(RM-PRO و RM-PLUS) با ارسال امواج RF و نور مادون قرمز به صورت ۳۶۰ درجه امکان کنترل کلیدهای هوشمند و همچنین وسایل ریموت دار برای کاربر فراهم می نماید. دستگاه RM-MINI تنها دستگاه های IR (مادون قرمز) را کنترل می کند.

هاب مرکزی اورویبو و فرستنده IR

شرکت اورویبو با عرضه دستگاه های مرکزی برای کاربرهای مختلف( هاب و مینی هاب) طیفی متنوعی از محصولات بر پایه ارتباطی Zigbee را کنترل می دهد. این هاب توسط کابل شبکه به وای فای منزل متصل شده و از طریق سرورهای قدرتمند اورویبو در سراسر جهان میتوان سناریوهای متنوعی به اجزا خانه هوشمند اورویبو ارسال نمود.

اسمارت استیشن و اسپات لایف اسمارت

اسمارت استیشن SMART STTATION دستگاه مرکزی شرکت لایف اسمارت می باشد که تمامی کلیدها و سنسورهای لایف اسمارت با استفاده از پروتکل اختصاصی GFSK به این دستگاه ارتباط برقرار می کند.

همچنین ریموت کنترل اسپات SPOT علاوه بر اینکه می توان به عنوان چراغ خواب RGB با ۱۶ میلیون رنگ استفاده کرد می توان جایگزین مناسبی برای ریموت کنترل در منزل باشد.